2019 Divisionals LEBY, A/C, Palmyra Sign-ups ONLY 

Sign Up Sheet created by Patti Wrightstone
Easy share URL: ttsu.me/2019divisionalsleague

Welcome to the 2019 B-Divisional sign up sheets. Please sign up under your team.

Signups can be changed until July 13 - please make sure your team is signed up by then! 

Thank you and see you on the pool deck!!

Annville-Cleona

Timer Events 1-28 / Lane 1
Adam Demchak

Timer Events 1-28 / Lane 2
Nate Trate

Timer Events 1-28 / Lane 3
Yvette Sheetz

Timer Events 29-46 / Lane 1
Caitlyn Marsh

Timer Events 29-46 / Lane 2
Terri Rosenberg

Timer Events 29-46 / Lane 3
Pat Haley

Timer Events 47-76 / Lane 1
Pam Wildonget

Timer Events 47-76 / Lane 2
Dave Martel

Timer Events 47-76 / Lane 3
Daniel Perez

Backup Timer Events 1-28
Kevin Poole

Backup Timer Events 29-46
Cyndi Dunsworth

Official
Maureen Rudy

Official
Sarah Kreiser

Official
Bryan Meade

Finish Judge Events 1-28
Jaslyn Black

Finish Judge Events 47-76

Ribbons
Carol Donten

Ribbons
Heather Brown

AC Line-up Events 1-28
Travis Aurentz

AC Line-up Events 1-28
Marcy Annibali

AC Line-up Events 29-46
Maria Trate

AC Line-up Events 29-46
Emily Gibble

AC Line-up Events 47-76
Joanna Demchak

AC Line-up Events 47-76
Fallon Aurentz

Palmyra

Timer Events 1-28 / Lane 4
Ellie/Mark Leach

Timer Events 1-28 / Lane 5
Jimmy Kreitzer

Timer Events 1-28 / Lane 6
Jon Teets

Timer Events 29-46 / Lane 4
Katharine Shellenberger

Timer Events 29-46 / Lane 5
Mike Rashid

Timer Events 29-46 / Lane 6
Melissa Shuman

Timer Events 47-76 / Lane 4
Kendra Meyer

Timer Events 47-76 / Lane 5
Nathaniel LANTZ

Timer Events 47-76 / Lane 6
Gail/Scott Mickalonis

Backup Timer Events 29-46
Dan Chirico

Backup Timer Events 47-76
Jennifer/Eric Zampedri

Official
Erik Frey

Official
Naveen Ramachandra

Official
Lorralei Hoerner

Finish Judge Events 1-28
Shannon Bixler

Finish Judge Events 29-46
Beth Wolfe

Ribbons
Stef Taylor

Ribbons
Kelli Ross

PAC Line-up Events 1-28
James Reese

PAC Line-up Events 1-28
Carol Schoenbaum

PAC Line-up Events 29-46
Gina Brelsford

PAC Line-up Events 29-46
Kim Grissinger

PAC Line-up Events 47-76
Tiffany Frey

PAC Line-up Events 47-76
Christine Kreider

FSC-Leby

Timer Events 1-28 / Lane 4
Rebecca Powell

Timer Events 1-28 / Lane 5
Barb and John binkley

Timer Events 1-28 / Lane 6
Barb and John binkley

Timer Events 29-46 / Lane 4
Jennifer Belcher

Timer Events 29-46 / Lane 5
Katie Roof

Timer Events 29-46 / Lane 6
Hector Jimenez

Timer Events 47-76 / Lane 4
Patrick Newton

Timer Events 47-76 / Lane 5

Timer Events 47-76 / Lane 6

Backup Timer Events 1-28
Tari Weik

Backup Timer Events 47-76

Official
Deb McKim

Official
Jayne Hain

Official
Daniel Perez

Finish Judge Events 29-46
Reuben Lantz

Finish Judge Events 47-76

Ribbons
Joelle Light

Ribbons
Jerry Light

FSC-Leby Line-up Events 1-28
Lisa Helwig

FSC-Leby Line-up Events 1-28
Reuben Lantz

FSC-Leby Line-up Events 29-46

FSC-Leby Line-up Events 29-46

FSC-Leby Line-up Events 47-76

FSC-Leby Line-up Events 47-76