NSA 2018 Picture Days U4-U8 

Sign Up Sheet created by Picture Day Pros
Easy share URL: ttsu.me/advr8t

Coaches!  Please email the following Online Pre-order link to your parents:  https://thepicturedaypros.com/order/. Please arrive 10 minutes prior to your scheduled picture time.  Please bring a game ball for pictures.  Click Here for Order Form

NCP - 5 Mile entrance at Field 12

Millennium Park - near the pond

Sat, Sept 29-Millennium

9:00 AM
Douglas Herriman, Jr.
U4 CoEd Argentina

9:00 AM
Tim Callanan
U4 Chile

9:40 AM
Andrew Dewey
U4 Team England

9:50 AM

10:00 AM

10:10 AM

10:20 AM
DEJAN MITKOVSKI
Brazil

10:20 AM
Matt Gasparotto
Rush Jr Academy U5

10:20 AM
Kenneth Agacinski
U5 Coed France

10:30 AM
Mark Mouland
Brazil 1, U5s

10:30 AM
Tony Mavrinac
Northville Team England1 (U5)

10:30 AM
Megan Hansen
U5 Argentina 1

1:20 PM

1:20 PM

1:20 PM
Matt Gasparotto
Rush Jr Academy U6 Boys

1:30 PM
Michelle Chotkowski
U6 Boys - Espana 1

1:30 PM
Kirk Rylance
Argentina 1

1:30 PM
Dan Ferrara
U6B England 1

2:10 PM
Kari Orlandoni
Germany 1

2:20 PM
Gina Stevens
U11 Girls Rockers

2:30 PM

2:40 PM
Gina Stevens
U11 Girls Rockers

2:50 PM
Joseph Rogalski
U6 girls Brazil 1

2:50 PM
DEJAN MITKOVSKI
Argentina

3:00 PM
Mark Williams
Ireland Girls U6

3:00 PM
Dale Leisenheimer
England 1 U6 Girls

Sat, Sept 29-NCP

8:20 AM
Jeremy Dunham
U12 Boys Hotspurs

8:20 AM
Dan Ferrara
U7B Espana 1

8:30 AM
Michael Kelly
U7 Boys Brazil 1

8:30 AM
Jaime Taulbee
U7 Boys Argentina

8:30 AM
Bill Conover
U7 boys Argentina

8:30 AM
Gina Stevens
U-7 Boys England

9:10 AM
Labinot Resyli
U7-Argentina

9:20 AM
Matt Gasparotto
Rush Jr Academy U7 Boys

9:30 AM

9:45 AM

10:00 AM

10:15 AM

10:30 AM
Michael Douglas
Cosmos u9

10:45 AM

11:00 AM
Tom Topolski
U9 Cosmos

11:15 AM

11:30 AM

11:45 AM
Eleni Vrahnos
U11 Lightning

12:00 PM
Tony Mavrinac
Northvill Arsenal U12 Girl

12:15 PM
Tony Mavrinac
Northvill Arsenal U10 Boys

1:20 PM
Simon Gleed
U8B ENGLAND1

1:20 PM
Anthony Ciaramitaro
Argentina 1, U-8

1:20 PM
Todd Kearney
Girls U-13 united

1:30 PM
Jeffrey Tessmer
Espana

1:30 PM
Jeff Andersen
Ireland

1:30 PM
Matt Gasparotto
Rush Jr Academy U8 Boys

2:10 PM
Corey Ernst
U12 Girls Cosmos

Sun, Sept 30-Millennium

1:40 PM
Logan Badour
U5 Coed Argentina 2

1:40 PM
Bill Conover
U5 Argentina 2

1:50 PM
matthew hersey
France 2

1:50 PM
David Marshall
U5 England 2

2:20 PM

2:50 PM

2:50 PM

2:50 PM

3:00 PM
Matt Gasparotto
Rush Jr Academy U6 Boys

3:00 PM
Bill Dowling
Hot Spurs U10

3:30 PM
John Gordon
Northville Arsenal

3:30 PM
Alan Blosl
U6 Boys Espana 2

Sun, Sept 30-NCP

1:20 PM
Mark Demmer
Germany 2

1:20 PM
nate wiest
U8 Espana 2

1:30 PM
Joe Johnson
Team England 2

1:30 PM
Rabah Hadjit
U8 Boys - Argentina 2

2:10 PM

2:20 PM

2:30 PM

2:40 PM

2:40 PM

2:40 PM
Matt Gasparotto
Rush Jr Academy U7/8 Girls

2:40 PM
Chris Jenkins
England

3:00 PM
Robert Grimaldi
Team Argentina 2 U7 Girls

3:00 PM
Ronan Harkin
U7 Ireland

3:00 PM
David VanderLugt
Chile U8

3:00 PM
Andrew Dewey
U7 Team USA

3:30 PM
Jeremy Horgan
Brazil 2